NASZE USŁUGI

Jesteśmy czymś więcej niż tylko salon kosmetyczny. Wspieramy naturalne piękno poprzez nowe technologie, wykwalifikowany zespół oraz eventy edukacyjne.

Harmoti Zabiegi na twarz
Harmoti Zabiegi na twarz

ZABIEGI NA TWARZ

Pierwsza wizyta, Peelingi chemiczne, ErgoLift, Mezoterapia, Terapie ani-aging, Indywidualne Beauty Plany

Indywidualne terapie zabiegowe dobierane na podstawie wcześniejszych konsultacji z kosmetologiem. Wierzymy, że tylko holistyczne podejście do problemu da oczekiwane efekty terapeutyczne. Analizujemy Twój tryb życia, robimy przegląd kosmetyczki, eliminujemy błędy w pielęgnacji, dobieramy plan zabiegowy. Szeroka oferta daje niekończące się możliwości do pracy z konkretnym problemem. TOPowe marki takie jak: PCA Skin czy DermaQuest wspierają terapię i dają gwarancję skuteczności. Nieskazitelna cera z efektem Glow czeka na Ciebie!

Harmoti Zabiegi na ciało

ZABIEGI NA CIAŁo

Endermologia, Lipoliza iniekcyjna, Depilacja woskiem

Oryginalna Endermologia® to gwarancja efektów. Redukcja cellulitu, zmniejszenie centymetrów w obwodach oraz drenaż ciała sprawiły, że masaż próżniowy to jeden z najczęściej wybieranych zabiegów na ciało w naszym gabinecie. Nowa głowica masująca imitująca dłonie fizjoterapeuty pozwala na dokładniejsze zassanie tkanek bez ich uszkadzania. Jako jedna z niewielu technologi jest bezpieczna dla kobiet od 2 trymestru ciąży. Koniec z opuchniętymi nogami! To idealny czas również na relaks lub po wysiłku fizycznym jako regeneracja mięśni.

Harmoti Zabiegi na ciało
Harmoti Dzierżoniów depilacja laserowa

Technologia, którą pokochali wszyscy nasi klienci! Skuteczność połączona z bezbolesnym przebiegiem zabiegu sprawia, że wracacie z uśmiechem na twarzy! Sprzęt medyczny, certyfikowany i regularnie serwisowany to gwarancja bezpieczeństwa całego zabiegu. Wysoka moc urządzenia wyprzedza wszystkie znane lasery dostępne na rynku. Dwa tryby pracy: dynamiczny i statyczny pozwala nam na szybką pracę, dzięki czemu epilacja pach to zaledwie 5 min! Tylko 6-8 zabiegów dzieli Cię od gładkiej skóry na lata!

Harmoti Dzierżoniów Kosmetologia Estetyczna

Kosmetologia estetyczna

Modelowanie ust, stymulatory tkankowe, botoks, hialuronidaza

Głębokie iniekcje dla szybkich i spektakularnych efektów.

Modelowanie ust autorską techniką łączącą wiele metod dla uzyskania naturalnego efektu. Naszym celem jest korekta kształtu i wyrównanie asymetrii. Dodanie objętości, która współgra z całą twarzą. Każdy przypadek konsultujemy indywidualnie, by zabieg przebiegł bezpiecznie, a efekt zadowolił naszych klientów. Wszystkie zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej objęte są opieką około zabiegową przed, w trakcie i po zabiegu. Holistyczne podejście pozwala na pełną kontrolę etapów gojenia.

Harmoti Dzierżoniów Kosmetologia Estetyczna

Zanurz się w błogim relaksie i skorzystaj z wyjątkowego masażu twarzy Kobido, który nie tylko odpręży Twój umysł, ale również zapewni efektywną pielęgnację skóry.

Masaż Kobido to starannie opracowana japońska technika, znana ze swojego działania liftingującego oraz przeciwstarzeniowego. Poprzez delikatne i precyzyjne ruchy, masaż Kobido działa na głębsze warstwy skóry, stymulując ją do regeneracji i odnowy.

Pozwól sobie na chwilę relaksu i wybierz masaż Kobido, aby doświadczyć nie tylko głębokiego relaksu, ale także widocznych efektów w wygładzeniu skóry i poprawie jej elastyczności.

Harmoti Dzierżoniów Stlizacja rzęs i brwi

Stylizacja rzęs/BRWI

Laminacja, stylizacja rzęs, awangardowe efekty typu Kim, henna, stylizacja brwi farbką

Biznesowy look nie musi być wulgarny. Niezmienne wspieramy naturalne piękno, dlatego nasze stylizacje wynosimy na wyższy poziom, korygując kształt oczu i podkreślając to co najpiękniejsze. Wysokiej jakości produkty pozwalają na trwałość aplikacji na kilka tygodni, a doświadczone stylistki czuwają nad bezpieczeństwem zabiegu, tak by nie obciążyć naturalnych rzęs. Nasze doświadczenie poparte jest zdobytymi pucharami i nagrodami na międzynarodowych mistrzostwach w stylizacji rzęs, w których regularnie uczestniczymy.

Harmoti Dzierżoniów Stlizacja rzęs i brwi

Klienci o nas

Od 5 lat dbamy o Wasz nastrój i skórę. Zobacz co nasi klienci o nas piszą!

5/5
"Bardzo serdecznie polecam, skóra po zabiegu piękna i pełna blasku. Pani Ada jak zawsze przemiła, obsługa na najwyższym poziomie"
Anna
5/5
"Jestem zachwycona jakością i poziomem usług. Chociaż korzystałam z usług kosmetycznych w innym mieście, Harmoti jest wg mnie najlepszym gabinetem w jakim byłam i na pewno będzie to mój gabinet."
MONIKA

Umów swoją pierwszą wizytę w harmoti

Czekamy na Ciebie w pełnej gotowości z planem na Twoją piękną skórę!