Endermologia Dzierżoniów

endermologia lpg alliance ®

W przeciwieństwie do wielu oferowanych na rynku technik modelowania sylwetki, endermologia oferuje w 100% naturalną alternatywę: stymulację aktywności uśpionych komórek w głębokich warstwach skóry, aby zniwelować wszelkie nieestetyczne oznaki upływu czasu (zmarszczki, obwisłą skórę, kłopotliwe krągłości, pomarańczową skórkę itp.).

Mechaniczna stymulacja komórek, zwana endermologią, pozwala na stymulację procesu ich aktywizacji naturalnie i bez bólu.

1600 pln

PAKIET 10 ZABIEGÓW (STRÓJ GRATIS)

przeprowadzonych zabiegów
0
o 5,2 cm mniej tkanki tłuszczowej
0
o 71% więcej jędrności
0
o 67% mniej cellulitu
0

dla twarzy

Działając jak istny trening dla skóry, mechaniczne klapki wzbudzają naturalną syntezę kluczowych substancji odmładzających. Ta stymulacja komórek umożliwia fibroblastom (komórki młodości) stymulację produkcji kolagenu (jędrność), elastyny (sprężystość) oraz kwasu hialuronowego (objętość i nawilżenie), które naturalnie występują w naszej skórze.

dla ciała

Oddziałując jednocześnie na nadmiarową tkankę tłuszczową oraz na kondycję skóry (jędrność, efekt skórki pomarańczowej), nowy patent (rolka i mechaniczna klapka współtworzące ssanie sekwencyjne) umożliwia zastosowanie na ciało technologii oddziałującej bezpośrednio na adipocyty (komórki tłuszczowe) znajdujące się w tkance podskórnej (komórki odchudzające) oraz fibroblasty znajdujące się w skórze właściwej (komórki młodości). Kompleksowa kuracja, która położyła kres odwiecznemu dylematowi: utrata wagi czy jędrność?

DLA KOGO JEST ZABIEG ENDERMOLOGY ?

DLA WSZYSTKICH OSÓB KTÓRE CHCĄ SIĘ POZBYĆ CELLULITU

DLA SPORTOWCÓW SZUKAJĄCYCH REGENERACJI PO WYSIŁKU FIZYCZNYM

DLA WSZYSTKICH KTÓRZY SZUKAJĄ RELAKSU I POPRAWY SAMOPOCZUCIA

DLA KOBIET BY POZBYĆ SIĘ UCZUCIA CIĘŻKICH NÓG

DLA KOBIET W CIĄŻY PO 1 TRYMESTRZE

DLA WSZYSTKICH KTÓRZY CHCĄ POLEPSZYĆ WYGLĄD SWOJEJ SYLWETKI PRZED URLOPEM

Dlaczego warto zdecydować się na endermolgię?

endermologia

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Przed zabiegiem należy przebrać się w specjalny strój do endermologii. Sugerujemy by pod strój zakładać jednorazową bieliznę (dostępną na miejscu) lub zrezygnować z niej całkowicie.

Tak, pakiet można kupić na raty dzięki usłudze MediRaty. Wystarczy poinformować recepcję przed zakupem o zainteresowaniu tą metodą płatności.

Pełna sesja trwa 45 min. Na cały zabieg warto zarezerwować sobie 1h (czas na przebranie + konsultacja + zabieg).

Przy wykupieniu pakietu 10 zabiegów strój dostaje się gratis. Strój można również zakupić stacjonarnie jeśli zdecydujesz się na zakup pojedynczych zabiegów.

Akceptujemy również inne, nie oryginalne stroje LPG, jeśli są dedykowane pod zabiegi endermologii.

1600 pln

PAKIET 10 ZABIEGÓW (STRÓJ GRATIS)