Pierwsza wizyta

Zacznij świadomie pielęgnować swoją skórę. Klikając opcję „PIERWSZA WIZYTA” w naszym systemie rezerwacyjnym nie musisz się martwić jaki zabieg będzie dla Ciebie odpowiedni. Oczyszczanie? Nawilżenie? A może redukcja przebarwień? Nie zgaduj – zdaj się na specjalistów. Podczas pierwsze wizyty kosmetolog oceni stan Twojej skóry, dobierze odpowiedni program terapii oraz zaleci pielęgnację domową skrojoną na Twoje potrzeby. Wszystko w relaksującej i przyjemnej atmosferze w towarzystwie pysznej kawy. Poznaj szczegóły wizyty.

PIERWSZĄ WIZYTĘ ODBĘDZIESZ U NAS BEZPŁATNIE!

Konsultacja + Beauty Plan + MINI ZABIEG

Adrianna Oszywa Harmoti Dzierżoniów

KONSULTACJA Z KOSMETOLoGIEM

Podczas wizyty przeanalizujemy stan Twojej skóry. Sprawdzimy poziom jej nawilżenia, zanieczyszczenia i przebarwień. Ocenimy stopień starzenia się skóry i głębokości zmarszczek oraz problemów naczyniowych, pajączków, rumienia i trądziku różowatego.

beauty plan harmoti Dzierżoniów

BEAUTY PLAN

Beauty Plan to nic innego jak zaplanowana terapia skrojona na potrzeby Twojej skóry by uzyskać efekt o którym marzysz. Plan obejmuje zazwyczaj od 3 do 5 wizyt rozłożonych w czasie. Rozpisanie Beauty Planu nie jest zobowiązujące - to Ty decydujesz ile razy nas odwiedzisz 😉

zabieg na twarz Harmoti

SPERSONALIZOWANY ZABIEG

Czas na piękną skórę! Kosmetolog dobierze dla Ciebie odpowiedni zabieg. Cała wizyta przebiegnie w relaksującej atmosferze, tak ważnej w czasach ciągłego pędu. Naszym celem jest wypielęgnowana cera i spokojny umysł. Cały zespół pracuje na Twój sukces. Sprawdź nas!

CO mówią o nas klienci?

Nasi specjaliści

Adrianna Oszywa kosmetolog, Harmoti

Adrianna

Mgr kosmetologii, pasjonatka terapii trądzikowych. Każdy przypadek analizuje holistycznie, dzięki czemu jej podopieczni osiągają szybko efekty.

Kosmetolog, Harmoti

Ania

Licencjonowany kosmetolog w trakcie ukończenia magistra. Oprócz specjalistycznych terapii, nasi klienci docenili ją za błogie trapie relaksacyjne.

PIERWSZĄ WIZYTĘ ODBĘDZIESZ U NAS BEZPŁATNIE!

KONSULTACJA + BEAUTY PLAN + MINI ZABIEG